Imprezy firmowe

Organizacja imprezy firmowej w Szczecinie


Imprezy Lila Park 04
Imprezy Lila Park 05
Imprezy Lila Park 08
Imprezy Lila Park 09
Imprezy Lila Park 10
Imprezy Lila Park 11
Imprezy Lila Park 12
Imprezy Lila Park 16


Szeroka gama imprez firmowych

W Lila Park możecie Państwo skorzystać z wielu rodzajów usług. Oferujemy lokal oraz przylegający do niego teren. Jedną z możliwości jest organizacja imprez firmowych. Mogą to być spotkania integracyjne lub Wigilie pracownicze. Zależnie od charakteru imprezy proponujemy atrakcyjne menu oraz wiele pozostałych atrakcji.

Wigilie firmowe Szczecin

W naszej Sali może pomieścić się naprawdę wielu Gości. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem właśnie naszej oferty jest dogodna lokalizacja. Z jednej strony jest oddalona od centrum miasta. Dominuje tutaj wszechogarniający spokój i cisza. Z drugiej strony nie jest to, aż tak wielka odległość by mogła stać się większym problemem z dojazdem.

Imprezy integracyjne w Szczecinie

Oprócz tego wszystkiego posiadamy atrakcyjną bazę noclegową. Może dobrym pomysłem jest zatrzymać się u nas na dłużej? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. W razie innych życzeń, jesteśmy otwarci na propozycje. Postaramy się sprostać stawianym wymaganiom. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina
Social media