Impreza Integracyjnaa

Impreza integracyjna w Lila Park to świetna zabawa


Imprezy Lila Park 01
Imprezy Lila Park 04
Imprezy Lila Park 07
Imprezy Lila Park 08
Imprezy Lila Park 10
Imprezy Lila Park 13
Imprezy Lila Park 16
Imprezy Lila Park 17
Imprezy Lila Park 22
Imprezy Lila Park 18
Imprezy Lila Park 19
Imprezy Lila Park 12
Lila Park Szczecin


Udana impreza integracyjna tylko u nas

Centrum Bankietowe Lila Park zaprasza wszystkich do odwiedzin swoich progów. W naszej bogatej ofercie, znajdziecie Państwo między innymi taką usługę, jak organizacja imprezy integracyjnej. Chyba każdego z nas spotyka czasami okazja, podczas której poznajemy nowe osoby. Nic lepiej nie integruje jak dobra zabawa, spędzona w miłej atmosferze, przy dobrym jedzeniu i napojach. Zapraszamy wszystkich Klientów do rezerwacji terminów na tego typu przyjęcia.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina