Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe Szczecin w Lila Park


LILA PARK CANDY BAR 1
LILA PARK CANDY BAR 10
LILA PARK CANDY BAR 11
Ogrod Lila Park 14
LILA PARK CANDY BAR 12
LILA PARK CANDY BAR 13
LILA PARK CANDY BAR 14
LILA PARK CANDY BAR 15
LILA PARK CANDY BAR 16
LILA PARK CANDY BAR 17
Ogrod Lila Park 19
LILA PARK CANDY BAR 18
LILA PARK CANDY BAR 19
LILA PARK CANDY BAR 2
LILA PARK CANDY BAR 20
LILA PARK CANDY BAR 21
Ogrod Lila Park 20
LILA PARK CANDY BAR 22
LILA PARK CANDY BAR 3
LILA PARK CANDY BAR 4
LILA PARK CANDY BAR 5
LILA PARK CANDY BAR 6
LILA PARK CANDY BAR 7
LILA PARK CANDY BAR 8
LILA PARK CANDY BAR 9


Sala na imprezy okolicznościowe Szczecin

Centrum Bankietowe Lila Park to miejsce, które idealnie nadaje się na okolicznościowe imprezy firmowe czy imprezy rodzinne, chrzciny, komunie i różnego rodzaju spotkania w gronie najbliższych osób. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Indywidualne podejście

Przy realizacji każdej imprezy okolicznościowej opracowujemy koncepcję aranżacji stołów, układamy oryginalne menu oraz wybieramy taką formę obsługi, aby całość odpowiadała Państwa potrzebom, charakterowi miejsca i okoliczności. Zawsze staramy się, aby obsługa była sprawna i niekłopotliwa tak, aby Goście Lila Park cieszyli się swoim świętem.

Zadowolenie Klientów

Naszą działalność charakteryzuje doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o szczegóły, co dostrzegają osoby nas odwiedzające, które zawsze mile wspominają wizyty w naszym Centrum Bankietowym Lila Park. Wielokrotnie powracają w to miejsce, które od pierwszej wizyty kojarzy im się z ciepłem, miłą atmosferą i niezapomnianymi chwilami. Zachęcamy do sprawdzenia wolnych terminów i wybraniu odpowiedniego dnia na uroczystość.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina
Social media