Konferencje szkolenia

Sala konferencyjna w Szczecinie zaprasza


Ogrod Lila Park 13
Ogrod Lila Park 14
Ogrod Lila Park 15
Ogrod Lila Park 17
Ogrod Lila Park 18
Ogrod Lila Park 19
Ogrod Lila Park 20
Ogrod Lila Park 21


Oferujemy salę na szkolenia w Szczecinie

Sala Lila Park wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zajmuje się organizacją różnorodnych konferencji i szkoleń. Dysponujemy profesjonalną salą, zaopatrzoną we wszystkie niezbędne w tej sytuacji udogodnienia. Posiadamy także i wieloletnie doświadczenie przy organizacji podobnych przedsięwzięć. Możemy zapewnić, że zaplanowane konferencje i szkolenia mające miejsce w Lila Park przebiegną w spokoju oraz miłej atmosferze, dzięki której lepiej się pracuje.

Sala Lila Park miejscem szkoleń

Dzięki konferencji zorganizowanej w sali Lila Park Państwa pracownicy będę zmotywowani do pracy, a co za tym idzie zwiększy się ich efektywność. Natomiast to prowadzi do zadowolenia pracodawcy. Warto już dziś o to zadbać i zarezerwować termin w naszej sali konferencyjno-szkoleniowej.  Zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia w Szczecinie w Lila Park

Szkolenia pracownicze to ważny aspekt, o który musi zatroszczyć się pracodawca. Możemy zaoferować przestronną salę, do której Państwa pracownicy będą chcieli powracać. W przerwie serwujemy aromatyczne napoje ciepłe, napoje zimne, które skutecznie orzeźwią oraz przekąski. Koniec z nudnymi szkoleniami, gdzie uczestnicy przysypiają znudzeni. Atrakcyjny wystrój z pewnością będzie sprzyjał aktywnemu udziałowi w konferencji.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina
Social media