Organizacja konferencji

Konferencje w Szczecinie polecamy


Ogrod Lila Park 13
Ogrod Lila Park 14
Ogrod Lila Park 15
Ogrod Lila Park 17
Ogrod Lila Park 18
Ogrod Lila Park 19
Ogrod Lila Park 20
Ogrod Lila Park 21


Atrakcyjna sala konferencyjna Szczecin

Dla potrzeb Naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość wynajęcia sali konferencyjnej w kompleksie Lila Park w Szczecinie. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej formy usługi, warto już teraz się do nas odezwać i ustalić odpowiedni termin. Z naszej strony możemy zapewnić profesjonalną obsługę oraz wszystkie niezbędne przedmioty oraz napoje i drobne przekąski.

Szkolenia i konferencje Szczecin

Dla zainteresowanych dłuższym pobytem, możemy zapewnić pokoje, w których wygodnie i komfortowo będą mogli się zatrzymać. Profesjonalna obsługa zadba, o to aby Klientom niczego nie brakowało. W razie indywidualnych potrzeb dotyczących konferencji, również jesteśmy na nie otwarci. Zapraszamy do rezerwacji terminów.

Wynajem sali konferencyjnej w Szczecine

Możemy zapewnić, że pobyt w Lila Park nie będzie dla Państwa nudny. Nawet jeżeli czeka Was służbowa konferencja, warto odwiedzić naszą salę. Uświadczycie tutaj Państwo miłej i pomocnej, zorientowanej na potrzeby Gości obsługi, dobrego jedzenia, starannie przyrządzanego oraz eleganckiego jednak nie przytłaczającego wystroju pomieszczenia.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina
Social media