Organizacja szkoleń

Zorganizujemy szkolenie w Szczecinie


Ogrod Lila Park 13
Ogrod Lila Park 14
Ogrod Lila Park 15
Ogrod Lila Park 17
Ogrod Lila Park 18
Ogrod Lila Park 19
Ogrod Lila Park 20
Ogrod Lila Park 21


Szkolenia Szczecin sala Lila Park

Profesjonalna sala przygotowana do przeprowadzania szkoleń dla pracowników. Jest nowocześnie wyposażona w sprzęty elektroniczne ułatwiające i uatrakcyjniające prelekcje. Dodatkowo wyróżnia ją duża przestrzeń oraz dobra akustyka, dzięki której głos prowadzącego prawidłowo dociera do słuchaczy. W czasie przerw uczestnicy mogą odpocząć i spróbować serwowanych przez naszą obsługę napojów.

Ciekawe szkolenia tylko u nas

Zapraszamy do rezerwacji terminów w Lila Park. Możemy zaoferować atrakcyjne warunki organizacyjne dla osób zainteresowanych wynajmem sali szkoleniowej. Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty noclegowej. Idealnie sprawdza się ona przy konferencjach trwających nawet kilka dni. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zakładki Kontakt.

Szkoleniowa sala konferencyjna

Zdajemy sobie sprawę, jak męczące i nudne może okazać się zwyczaje szkolenie, dodatkowo prowadzone w pomieszczeniu, którego wygląd nie budzi żadnych emocji, albo budzi, ale tylko te negatywne. Nasza sala jest od tego wolna. Możemy pochwalić się naprawdę atrakcyjnym wystrojem, pobudzającym ciekawość i zainteresowanie.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina
Social media