Organizacja wesel

Wesele Szczecin bogata oferta


Organizacja Wesel001
Www.lilapark.net 5
Lila Park Rustykalnie 7
Organizacja Wesel003
Organizacja Wesel004
Www.lilapark.net  1
Organizacja Wesel002
Organizacja Wesel006
Www.lilapark.net 11
Organizacja Wesel007
Www.lilapark.net  3
Organizacja Wesel008
Lila Park Szczecin24
Lila Park Szczecin30
Lila Park Wesele 4
Lila Park Szczecin34
Www.lilapark.net 12
Www.lilapark.net 14
Www.lilapark.net 4
Lila Park Rustykalnie 3


Organizacja ślubów i wesel Szczecin

Dzień ślubu i wesele jest dniem szczególnym i niepowtarzalnym, dlatego musi wypaść PERFEKCYJNIE ! Na sukces przyjęcia składa się mnóstwo elementów. Zdobyte doświadczenie i wiedza Centrum Bankietowego Lila Park pozwala na przygotowanie uroczystości na najwyższym poziomie organizacyjnym. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej, jakości usług, dlatego zawsze kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Decydując się na kompleksową organizację wesela otrzymują Państwo naszą pełną dyspozycyjność w tym najważniejszym dla Państwa dniu.

Propozycje weselne Lila Park

Centrum Bankietowe Lila Park zostało stworzone z pasji do piękna, miłości do wytrawnej kuchni oraz dbałości o najmniejszy detal. Dzięki nam zrealizują Państwo swoje pomysły oraz spełnią Państwa marzenia.

Przywitanie Pary Młodej rozpoczyna się tradycyjnie chlebem i solą, toastem szampanem (winem musującym) z dodatkiem świeżych owoców. Dodatkowo na Państwa życzenie proponujemy skorzystanie z takich atrakcji jak kolorowe alkohole, drinki, wina, piwa, fontanna czekoladowa ze świeżymi owocami, pokaz barmański, pokaz profesjonalnej pary tanecznej, organizacja powozu konnego oraz inne indywidualne oczekiwania do ustalenia. O północy organizujemy dla Pary Młodej pokazu sztucznych ogni, puszczanie lampionów czy inne atrakcje.

Zaplecze hotelowe Szczecin

Już dzisiaj mogą Państwo zarezerwować datę wymarzonego wesela, a my zadbamy o całą resztę.  Nasze przestronne, eleganckie i klimatyzowane sale są w stanie pomieścić ponad 200 gości przy stołach okrągłych jak i tradycyjnych. Posiadamy również 86 miejsc noclegowych, duży dozorowany parking oraz udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Nowożeńcy mają do dyspozycji specjalnie dla nich przygotowany luksusowy i romantyczny apartament. Zapewniamy Parze Młodej pełną prywatność i intymność, gdyż w Lila Park w trakcie przyjęcia weselnego nikt poza Parą Młodych, ich Gośćmi oraz personelem nie ma prawa przebywać z zewnątrz.

Ślub w plenerze Szczecin

Wyjątkowo w naszym ogrodzie – plenerze mają Państwo możliwość zorganizowania zaślubin z księdzem lub urzędnikiem stanu cywilnego. Dla tradycjonalistów naprzeciw naszego lokalu znajduje się urokliwa romantyczna kapliczka, gdzie Młodzi mogą przysiąc sobie miłość i wierność w kameralnym gronie najbliższych im osób.

Jeśli marzycie o przyjęciu weselnym lub poprawinach w formie garden party, grilla czy ogniska przy pieczonym prosiaku lub innych kulinarnych atrakcjach nasz piękny ogród jest stworzonym do tego miejscem. Posiadamy zadaszenie z ławkami dla ponad 200 osób, dlatego jeśli wolicie plenerowe przyjęcie w amerykańskim stylu Lila Park to idealne miejsce na spełnienie tych planów.

Weselne menu

Poniżej przedstawiamy różne warianty menu:

Do każdego zapewniamy stół wiejski gratis z własnymi wyrobami wędliniarskimi według tradycyjnych staropolskich receptur.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina