Galeria - Apartament i pokoje


Galeria zdjeć naszych pokoi

Oferujemy 30 stylowo urządzonych pokoi wraz z łazienkami dla 84 osób. Posiadamy także luksusowy i romantyczny apartament, który może być specjalnie przygotowany i udekorowany zgodnie z życzeniami Klientów. Estetyczne wnętrza i dyskretna obsługa zapewniają maksymalny komfort i dobre samopoczucie naszych Gości.


Apartament Pokoje Lila Park 13
Apartament Pokoje Lila Park 14
Apartament Pokoje Lila Park 15
Apartament Pokoje Lila Park 16
Apartament Pokoje Lila Park 17
Apartament Pokoje Lila Park 18
Apartament Pokoje Lila Park 19
Apartament Pokoje Lila Park 20
Apartament Pokoje Lila Park 21
Apartament Pokoje Lila Park 07
Pokoje Dziecko


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina