Galeria - Sylwester w Lila Park


Galeria zdjęć z imprezy sylwestrowej

Poniższa galeria prezentuje zabawy sylwestrowe w Lila Park. Przystrojona sala, bogato zastawione i udekorowane stoły nastrajają do dobrej zabawy. Wielkie ognisko i fajerwerki, których nie może zabraknąć w tym dniu, to kolejne atrybuty sylwestrowej nocy w Lila Park. Przestronna sala umożliwia swobodne tańca do białego rana. Przywitanie Nowego Roku w naszym centrum ankietowym zawsze odbywa się w szampańskich nastrojach.


Lila Park  Sylwester
Lila Park Sylwester 2
Lila Park Sylwester 3
Sylwester Lila Park004
Sylwester Lila Park001
Sylwester Lila Park011
Sylwester Lila Park013
Sylwester Lila Park014


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina