Impreza plenerowa

Impreza plenerowa w Lila Park atrakcyjna oferta


Imprezy Lila Park 01
Imprezy Lila Park 04
Imprezy Lila Park 07
Imprezy Lila Park 08
Imprezy Lila Park 10
Imprezy Lila Park 13
Imprezy Lila Park 16
Imprezy Lila Park 17
Imprezy Lila Park 19
Imprezy Lila Park 12
Lila Park Szczecin


Impreza plenerowa z grillem tylko w Lila Park

Atrakcyjna oferta organizacji imprezy plenerowej połączonej z grillowaniem. Zapraszamy wszystkich gości do wzięcia w niej udziału. W wolny, ciepły i słoneczny dzień nic tak nie poprawia humoru jak zapachy unoszące się z nad rozgrzanych grilli. Wszystkich amatorów smaku grillowanego mięsa, warzyw, itp. połączonych z konsumpcją smacznego, zimnego piwa lub innych napojów serdecznie zapraszamy do zorganizowania takiej imprezy, właśnie w Lila Park. Nasz ogród jest odpowiednio przystosowany do tego typu przyjęć. Warto spędzić wieczór z rodzina i przyjaciółmi w naszym ogrodzie.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina