Wigilie firmowe

Organizujemy Wigilie Szczecin dla pracowników


Catering Szczecin Lila Park 01
Catering Szczecin Lila Park 03
Catering Szczecin Lila Park 05
Catering Szczecin Lila Park 07
Catering Szczecin Lila Park 08
Catering Szczecin Lila Park 10
Catering Szczecin Lila Park 12
Catering Szczecin Lila Park 14


Uroczyste Wigilie Szczecin

Jeżeli zamierzają Państwo zorganizować uroczystą Wigilię dla swoich współpracowników, polecamy skorzystać z oferty sali Lila Park. Dysponujemy pełny zapleczem, dzięki któremu jesteśmy gotowi zorganizować taką uroczystość. Nasza sala bankietowa jest wyjątkowo przestronna, pomieści pracowników nawet większych firm. Zadbamy też o to, aby panująca w tym okresie atmosfera Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się wszystkim naszym Gościom.

Dwa warianty Menu

Przygotowaliśmy dwie opcje organizacyjne dotyczące Wigilii dla pracowników. Różnią się nieznaczenie od siebie w kilku szczegółach. Obie jednak są atrakcyjne dla naszych Gości. Obsługa Lila Park zadba o wszystkie aspekty, tak aby chwile spędzone wspólnie były miłe i serdeczne, co jest niezwykle ważne nie tylko w okresie świątecznym.

Tradycyjne polskie dania wigilijne

Specjalizujemy się w tradycyjnej polskiej kuchni dlatego, też na Wigilii organizowanej w sali Lila Park uświadczycie Państwo obecności rodzimych przysmaków. Pojawią się specjały doskonale znane z rodzinnych uroczystości, w których co roku uczestniczymy.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zorganizowania uroczystego posiłku w naszym lokalu.

Nasze warianty menu

Poniżej przedstawiamy różne warianty menu:


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina