Chrzciny

Chrzciny w Szczecinie przygotujemy urzoczystość


LILA PARK CANDY BAR 20
LILA PARK CANDY BAR 24
LILA PARK CANDY BAR 8
LILA PARK CANDY BAR 9


Organizacja chrzcin Szczecin

Każdy rodzic chce zadbać o to, by dzień ochrzczenia nowego członka rodziny wypadł jak najlepiej i był prawdziwie celebrowany. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wymagającą uroczystością są chrzciny, dlatego nasze Centrum Bankietowe Lila Park zajmuje się ich organizacją, zdejmując przy tym ogromny ciężar z barków młodych rodziców.

Obsługa imprezy i zaplecze

Organizacja chrzcin w Centrum Bankietowym Lila Park obejmuje wynajem Sali, przygotowanie menu oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja, gustowny wystrój wnętrz, doświadczona obsługa i wyśmienite potrawy sprawiają, że Klienci chętnie decydują się powierzyć nam organizację chrzcin z dala od hałasu i ciągłego pośpiechu. Na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw, dozorowany parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Wykwintne menu

Zamysłem restauracji było połączenie najnowszych trendów przygotowania potraw z tradycyjnymi przepisami polskiej kuchni. Różnorodność składników i lokalnych specjałów gwarantuje jakość, naturalny skład i doskonały smak. Polecamy Państwu najlepsze potrawy do wyboru ze specjalnie przygotowanego menu oraz na życzenie serwujemy potrawy przygotowane według Państwa potrzeb.

Dbamy również o najmłodszych Gości oferując im specjalne menu. Jako dodatkową atrakcję dla dzieci w trakcie takiej rodzinnej uroczystości organizujemy zabawę z klaunem dla umilenia czasu. Gwarantujemy, że zorganizowane przez nas chrzciny zadowolą Państwa w stu procentach!


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina
   

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.