Przyjęcia komunijne

Komunia w Szczecinie organizujemy uroczystość


LILA PARK CANDY BAR 12
LILA PARK CANDY BAR 13
LILA PARK CANDY BAR 14
LILA PARK CANDY BAR 21
Lila Park Wesele
LILA PARK CANDY BAR 22
LILA PARK CANDY BAR 23
LILA PARK CANDY BAR 24
LILA PARK CANDY BAR 4
Ogrod Lila Park 19
WNUK0382
WNUK0392
WNUK0394
WNUK0398
WNUK0401
WNUK0429


Sala na Komunię Szczecin

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważną, uroczystością, dlatego każdy rodzic pragnie, aby ten dzień był szczególny. Naszym celem, który realizujemy doskonale, jest zorganizowanie przyjęcia, na którym Goście i Państwo poczują się godnie i wyjątkowo. Aby zapewnić uroczystości stosowną oprawę chętnie pomożemy w organizacji, przygotowując wykwintne menu oraz odpowiednio dekorując lokal. Oprócz smacznych i pięknie udekorowanych dań, różnorodności potraw oraz miłej obsługi kelnerskiej, zapewniamy wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników przyjęcia takich jak plac zabaw czy zabawa z klaunem, który pomaluje im buźki, wyczaruje wymyślne figurki z baloników oraz zapewni moc wrażeń.

Przyjęcie komunijne plenerowe

Nasz piękny, ogromny ogród daje możliwość organizacji przyjęcia komunijnego na świeżym powietrzu, korzystając z pięknej pogody oraz uroków natury z dala od miejskiego gwaru. To wszystko sprawi, że przyjęcie zorganizowane u nas, będzie niezapomnianym przeżyciem, zarówno dla Państwa dziecka, jak i najbliższych.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa zorganizowanie hucznej biesiady, uroczystej kolacji, czy może raczej kameralnej uroczystości – korzystając z naszej oferty możecie być pewni niepowtarzalnej atmosfery, jaka będzie Państwu towarzyszyć podczas tego wieczoru. Nasze menu składa się z zupy, drugiego dania, dodatków skrobiowych, deserów, przekąsek na zimno oraz napojów.  Dla dzieci oferujemy specjalne menu.

Atrakcyjne ceny

Zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia w naszym Centrum Bankietowym Lila Park z dala od hałasu i zgiełku codzienności. Już teraz mogą Państwo sprawdzić wolne terminy i zarezerwować odpowiedni dla Państwa dzień.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina