Wieczory kawalerskie

Niezapomniany wieczór kawalerski w SzczecinieWieczór Kawalerski w Lila Park Szczecin

W ostatnich dniach przed uroczystością ślubną nie może zabraknąć tradycyjnego wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego dla dodania otuchy tym, którzy zdecydowali się bezpowrotnie porzucić swój wolny stan. Jeśli nie mają Państwo za dużo czasu na gruntowne poszukiwania, samodzielna organizacja wieczoru może być trudna. Najlepszym wyjściem będzie, więc zdanie się na profesjonalistów od dobrej zabawy, czyli naszego Centrum Bankietowego Lila Park.

Obsługa imprezy i zaplecze

Lokalizacja Centrum Bankietowego Lila Park poza centrum miasta, z dala od miejskiego zgiełku i gwaru w pobliżu granicy polsko-niemieckiej w Lubieszynie pozwala na organizowanie całonocnych hucznych imprez. Ogromną zaletą Lila Park jest dyskretne położenie oraz możliwość wynajęcia lokalu na wyłączność, zapewniając komfort i swobodę organizatorom imprezy.  Zaproponujemy różne scenariusze zabawy, dostosowane do Państwa potrzeb i temperamentu. Zapewniamy również doskonałą oprawę muzyczną.

Wykwintne menu Szczecin

Barmani nie tylko przygotowują drinki na Państwa oczach, ale przy okazji opowiadają, jak zrobić to samemu. Nie muszą Państwo ograniczać swojej wyobraźni, w końcu to noc, którą zapamiętają Państwo do końca życia. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Bogata oferta, szeroki wybór atrakcji oraz elastyczna oferta, pozwolą na zaplanowanie idealnego wieczoru kawalerskiego i panieńskiego.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina