Organizacja konferencji

Konferencje w Szczecinie polecamyAtrakcyjna sala konferencyjna Szczecin

Dla potrzeb Naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość wynajęcia sali konferencyjnej w kompleksie Lila Park w Szczecinie. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej formy usługi, warto już teraz się do nas odezwać i ustalić odpowiedni termin. Z naszej strony możemy zapewnić profesjonalną obsługę oraz wszystkie niezbędne przedmioty oraz napoje i drobne przekąski.

Szkolenia i konferencje Szczecin

Dla zainteresowanych dłuższym pobytem, możemy zapewnić pokoje, w których wygodnie i komfortowo będą mogli się zatrzymać. Profesjonalna obsługa zadba, o to aby Klientom niczego nie brakowało. W razie indywidualnych potrzeb dotyczących konferencji, również jesteśmy na nie otwarci. Zapraszamy do rezerwacji terminów.

Wynajem sali konferencyjnej w Szczecine

Możemy zapewnić, że pobyt w Lila Park nie będzie dla Państwa nudny. Nawet jeżeli czeka Was służbowa konferencja, warto odwiedzić naszą salę. Uświadczycie tutaj Państwo miłej i pomocnej, zorientowanej na potrzeby Gości obsługi, dobrego jedzenia, starannie przyrządzanego oraz eleganckiego jednak nie przytłaczającego wystroju pomieszczenia.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina