Organizacja szkoleń

Zorganizujemy szkolenie w SzczecinieSzkolenia Szczecin sala Lila Park

Profesjonalna sala przygotowana do przeprowadzania szkoleń dla pracowników. Jest nowocześnie wyposażona w sprzęty elektroniczne ułatwiające i uatrakcyjniające prelekcje. Dodatkowo wyróżnia ją duża przestrzeń oraz dobra akustyka, dzięki której głos prowadzącego prawidłowo dociera do słuchaczy. W czasie przerw uczestnicy mogą odpocząć i spróbować serwowanych przez naszą obsługę napojów.

Ciekawe szkolenia tylko u nas

Zapraszamy do rezerwacji terminów w Lila Park. Możemy zaoferować atrakcyjne warunki organizacyjne dla osób zainteresowanych wynajmem sali szkoleniowej. Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty noclegowej. Idealnie sprawdza się ona przy konferencjach trwających nawet kilka dni. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zakładki Kontakt.

Szkoleniowa sala konferencyjna

Zdajemy sobie sprawę, jak męczące i nudne może okazać się zwyczaje szkolenie, dodatkowo prowadzone w pomieszczeniu, którego wygląd nie budzi żadnych emocji, albo budzi, ale tylko te negatywne. Nasza sala jest od tego wolna. Możemy pochwalić się naprawdę atrakcyjnym wystrojem, pobudzającym ciekawość i zainteresowanie.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina