Warto wiedzieć


Ciekawe i istotne inormacje

W zakładce tej umieszczamy garść informacji związanych z organizacją takich uroczystości jak ślub lub chrzciny. Zawarliśmy w niej także trochę ciekawostek np. nazwy rocznic małżeńskich oraz przydatne informację dla Par chcących urządzić ślub w plenerze. W razie jakichkolwiek pytań związanych z tą tematyką chętnie udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy i życzymy miłej lektury.


Imprezy Lila Park 08
Ogrod Lila Park  14


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina