Ślub w plenerze

Organizacja ślubu w plenerze


Slub W Plenerze011
Slub W Plenerze016
Slub W Plenerze026
Slub W Plenerze040
Slub W Plenerze043
Slub W Plenerze045
Slub W Plenerze004


Wymarzone zaślubiny

Zwyczaj organizowania ślubów pod chmurką coraz lepiej przyjmuje się na naszym, rodzimym gruncie. Dla wielu nowożeńców to spełnienie marzeń o tym, by ich ślub był oryginalny i wyjątkowy i na zawsze pozostał w pamięci gości weselnych. Co prawda są to ceremonie, które nie idą w parze z tradycją, ale mimo to z roku na rok więcej par decyduje się na taki właśnie ślub.

Jednak jest to rozwiązanie łatwe tylko z pozoru, gdyż organizacja ślubu w plenerze wymaga od nas większego nakładu pracy oraz formalności, których trzeba dopilnować. We wspołpracy z naszymi dekoratorami i florystkami organizujemy te piekne uroczystości w naszym ogrodzie. Zdjęcia w galerii, zakładka Ślub w plenerze.

Formalności ślubne

Tak, jak w przypadku ślubów tradycyjnych, tak też w przypadku ślubu w plenerze, najpierw musimy podjąć decyzję, czy ma to być ślub kościelny czy cywilny. Większość dokumentów jest wymagana na tych samych zasadach, co podczas ślubu organizowanego w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego. W przypadku ślubu w plenerze przybędzie nam jednak nieco formalności. Jeśli decydujemy się na ślub cywilny, musimy otrzymać zgodę z Urzędu Stanu Cywilnego. Aby taką zgodę otrzymać, piszemy uzasadnienie, dlaczego nasz ślub ma odbyć się w plenerze. W przypadku ślubu kościelnego potrzebna jest zgoda Kościoła, do którego należymy.

Przygotowanie miejsca

Organizując ślub w plenerze, musimy być świadomi, że przyjdzie nam dostosować się do wytycznych księdza lub urzędnika. Przede wszystkim trzeba przygotować miejsce, w którym będzie siedziała para młoda, świadkowie i urzędnik/ksiądz. W przypadku ślubu cywilnego, musi być miejsce na powieszenie godła, a w przypadku ślubu kościelnego - krzyża. Należy także pamiętać o tym, by zadbać o nagłośnienie, a także o muzykę, która będzie towarzyszyć podczas uroczystości.

Trzeba też pamiętać o gościach i zadbać, by mieli gdzie usiąść. Należy zatem przygotować krzesła w takiej ilości, by każdy z gości mógł siedzieć podczas uroczystości. Szczególnie istotne jest to przy ślubie kościelnym, który trwa dłużej, od ślubu cywilnego. W przypadku tego drugiego, można jednak zrezygnować z krzeseł, co czasem jest praktykowane, szczególnie kiedy ślub będzie się odbywał w tym samym miejscu, co wesele.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina