Organizacja wesel

Wesele Szczecin bogata oferta


Lilapark1
Lilapark2
Baner 4
Baner 6
TM49
TM38
TM36
Better Scianka
Baner1
TM25
TM34
TM40
TM44
TM45
TM46
Cand Bar 3
Candy Bar 2
Candy Bar 4
Candy Bar
TABLICA LILA PARK 2
LILA TM1
LILA TM2
LILA TM3
Obraz 1015
Obraz 1017
Obraz 1025
Obraz 103
Obraz 1030
Obraz 104
TM10
TM11
TM12
TM13
TM14
TM17
TM19
TM20
TM23
TM27
Para
TM31
TM33
TM34
TM39
TM9
WNUK0392
WNUK0394
WNUK0398
WNUK0401
WNUK0429
Baner 7
Cand Bar 3


Organizacja ślubów i wesel Szczecin

Dzień ślubu i wesele jest dniem szczególnym i niepowtarzalnym, dlatego musi wypaść PERFEKCYJNIE ! Na sukces przyjęcia składa się mnóstwo elementów. Zdobyte doświadczenie i wiedza Centrum Bankietowego Lila Park pozwala na przygotowanie uroczystości na najwyższym poziomie organizacyjnym. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej, jakości usług, dlatego zawsze kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Decydując się na kompleksową organizację wesela otrzymują Państwo naszą pełną dyspozycyjność w tym najważniejszym dla Państwa dniu.

Propozycje weselne Lila Park

Centrum Bankietowe Lila Park zostało stworzone z pasji do piękna, miłości do wytrawnej kuchni oraz dbałości o najmniejszy detal. Dzięki nam zrealizują Państwo swoje pomysły oraz spełnią Państwa marzenia.

Przywitanie Pary Młodej rozpoczyna się tradycyjnie chlebem i solą, toastem szampanem (winem musującym) z dodatkiem świeżych owoców. Dodatkowo na Państwa życzenie proponujemy skorzystanie z takich atrakcji jak kolorowe alkohole, drinki, wina, piwa, fontanna czekoladowa ze świeżymi owocami, pokaz barmański, pokaz profesjonalnej pary tanecznej, organizacja powozu konnego oraz inne indywidualne oczekiwania do ustalenia. O północy organizujemy dla Pary Młodej pokazu sztucznych ogni, puszczanie lampionów czy inne atrakcje.

Zaplecze hotelowe Szczecin

Już dzisiaj mogą Państwo zarezerwować datę wymarzonego wesela, a my zadbamy o całą resztę.  Nasze przestronne, eleganckie i klimatyzowane sale są w stanie pomieścić ponad 200 gości przy stołach okrągłych jak i tradycyjnych. Posiadamy również 86 miejsc noclegowych, duży dozorowany parking oraz udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Nowożeńcy mają do dyspozycji specjalnie dla nich przygotowany luksusowy i romantyczny apartament. Zapewniamy Parze Młodej pełną prywatność i intymność, gdyż w Lila Park w trakcie przyjęcia weselnego nikt poza Parą Młodych, ich Gośćmi oraz personelem nie ma prawa przebywać z zewnątrz.

Ślub w plenerze Szczecin

Wyjątkowo w naszym ogrodzie – plenerze mają Państwo możliwość zorganizowania zaślubin z księdzem lub urzędnikiem stanu cywilnego. Dla tradycjonalistów naprzeciw naszego lokalu znajduje się urokliwa romantyczna kapliczka, gdzie Młodzi mogą przysiąc sobie miłość i wierność w kameralnym gronie najbliższych im osób.

Jeśli marzycie o przyjęciu weselnym lub poprawinach w formie garden party, grilla czy ogniska przy pieczonym prosiaku lub innych kulinarnych atrakcjach nasz piękny ogród jest stworzonym do tego miejscem. Posiadamy zadaszenie z ławkami dla ponad 200 osób, dlatego jeśli wolicie plenerowe przyjęcie w amerykańskim stylu Lila Park to idealne miejsce na spełnienie tych planów.

Weselne menu

Poniżej przedstawiamy różne warianty menu:

Do każdego zapewniamy stół wiejski gratis z własnymi wyrobami wędliniarskimi według tradycyjnych staropolskich receptur.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina