Catering

CATERING

PYSZNE POTRAWY DOWOZIMY W SZCZECINIE

PROFESJONALNY CATERING SZCZECIN

Kierując się powiedzeniem „przez żołądek do serca” wszystkie nasze potrawy przygotowujemy z wysokiej jakości produktów od najlepszych zaufanych dostawców. Dostarczymy Państwu ciepłe potrawy, kanapki, zakąski, gorące i zimne napoje. Mamy dla Państwa przygotowane gotowe propozycje cenowe: menu tradycyjne, ekskluzywne lub ekstrawaganckie.

OBSŁUGA CATERINGOWA IMPREZ SZCZECIN

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalną obsługę cateringową: imprez firmowych, bankietów, szkoleń, konferencji, przyjęć okolicznościowych (wesela, chrzciny, kawalerskie, komunie, studniówki, urodziny, sylwestra). Posiadamy doświadczoną kadrę, która przygotuje i poda nasze dania stworzone specjalnie dla Państwa.

ATRAKCYJNE CENY CATERINGU

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Bankietowym Lila Park. W ofercie staramy się uwzględniać indywidualne preferencje i życzenia naszych Klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny !