Imprezy

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE SZCZECIN W LILA PARK

SALA NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE SZCZECIN

Centrum Bankietowe Lila Park to miejsce, które idealnie nadaje się na okolicznościowe imprezy firmowe czy imprezy rodzinne, chrzciny, komunie i różnego rodzaju spotkania w gronie najbliższych osób. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Przy realizacji każdej imprezy okolicznościowej opracowujemy koncepcję aranżacji stołów, układamy oryginalne menu oraz wybieramy taką formę obsługi, aby całość odpowiadała Państwa potrzebom, charakterowi miejsca i okoliczności. Zawsze staramy się, aby obsługa była sprawna i niekłopotliwa tak, aby Goście Lila Park cieszyli się swoim świętem.

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Naszą działalność charakteryzuje doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o szczegóły, co dostrzegają osoby nas odwiedzające, które zawsze mile wspominają wizyty w naszym Centrum Bankietowym Lila Park. Wielokrotnie powracają w to miejsce, które od pierwszej wizyty kojarzy im się z ciepłem, miłą atmosferą i niezapomnianymi chwilami. Zachęcamy do sprawdzenia wolnych terminów i wybraniu odpowiedniego dnia na uroczystość.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE SZCZECIN – PRZYJĘCIA Z DOBRĄ ORGANIZACJĄ

Oczekujesz jakiegoś ważnego wydarzenia? Zbliża się ważna data w Twoim kalendarzu? Poszukujesz lokalu, aby celebrować i spędzić fantastyczne chwile z rodziną czy tez przyjaciółmi, serdecznie zapraszamy do Lila Park. Imprezy okolicznościowe w Szczecinie spędzone w naszym obiekcie będą na pewno zapamiętane na długo. Wyspecjalizowana załoga Lila Park dołoży wszelkich starań, aby wszystko przebiegło zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i potrzebami. Zapewniamy ciepłą i milą atmosferę oraz nieziemsko pyszne jedzenie, które zasmakuje niejednemu smakoszowi.

Nasze wykwintne dania przygotowane przez szefa kuchni specjalnie na imprezy okolicznościowe w Szczecinie z pewnością spotkają się z Państwa zadowoleniem i uznaniem. Kluczem do udanego i niezapomnianego przyjęcia jest dobra kuchnia i świetna zabawa. Do dyspozycji oddajemy salę na 200 osób. Zajmujemy się dekoracjami i rzetelną obsługą uroczystości. Lila Park słynie z pełnej organizacji wszelkiego rodzaju imprez, zarówno w obiekcie jak i na świeżym powietrzu. Chrzciny, komunie i inne przyjęcia rodzinne spędzone w naszym lokalu to najwyższy i jakość usług. Zapraszamy!

Oferta imprez okolicznościowych w Lila Park

Chrzciny

Przyjęcia komunijne

Urodziny i jubileusze

Wieczory kawalerskie

Wieczory panieńskie