Przyjęcia komunijne

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

KOMUNIA W SZCZECINIE ORGANIZUJEMY UROCZYSTOŚĆ

SALA NA KOMUNIĘ SZCZECIN

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważną uroczystością, dlatego każdy rodzic pragnie, aby ten dzień był szczególny. Naszym celem, który realizujemy doskonale, jest zorganizowanie przyjęcia, na którym Goście i Państwo poczują się godnie i wyjątkowo. Aby zapewnić uroczystości stosowną oprawę chętnie pomożemy w organizacji, przygotowując wykwintne menu oraz odpowiednio dekorując lokal. Oprócz smacznych i pięknie udekorowanych dań, różnorodności potraw oraz miłej obsługi kelnerskiej, zapewniamy wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników przyjęcia takich jak plac zabaw czy zabawa z klaunem, który pomaluje im buźki, wyczaruje wymyślne figurki z baloników oraz zapewni moc wrażeń. Organizacja komunii na sali to ogromna wygoda! Jeśli interesują Cię „przyjęcia komunijne Szczecin” albo „sala na wesele Szczecin„- nie mogłeś lepiej trafić. Nasza restauracja na komunie spełni Twoje wszelkie oczekiwania i równie dobrze sprawdzi się jako lokal na połowinki Szczecin lub sala na bal ośmioklasisty w Szczecinie, bądź imprezy firmowe Szczecin.

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE PLENEROWE

Nasz piękny, ogromny ogród daje możliwość organizacji przyjęcia komunijnego na świeżym powietrzu, korzystając z pięknej pogody oraz uroków natury z dala od miejskiego gwaru. To wszystko sprawi, że przyjęcie zorganizowane u nas, będzie niezapomnianym przeżyciem, zarówno dla Państwa dziecka, jak i najbliższych. Ogrodowa komunia w Szczecinie z pewnością spodoba się wszystkim Gościom i pozostanie na długo w ich pamięci.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa zorganizowanie hucznej biesiady, uroczystej kolacji, czy może raczej kameralnej uroczystości – korzystając z naszej oferty możecie być pewni niepowtarzalnej atmosfery, jaka będzie Państwu towarzyszyć podczas tego wieczoru. Nasze menu składa się z zupy, drugiego dania, dodatków skrobiowych, deserów, przekąsek na zimno oraz napojów. Dla dzieci oferujemy specjalne menu. Bez znaczenia, czy wyprawiasz przyjęcie na osiemnaste urodziny lub absolutorium Szczecin – dostosujemy menu do Twoich wymagań.

LOKAL NA KOMUNIE SZCZECIN – ATRAKCYJNE CENY

Zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia w naszym Centrum Bankietowym Lila Park z dala od hałasu i zgiełku codzienności. Już teraz mogą Państwo sprawdzić wolne terminy i zarezerwować odpowiedni dla Państwa dzień. Jeśli poszukiwałeś „komunia lokal” – nie mogłeś lepiej trafić. Warto dodać, że nasza sala bankietowa Szczecin będzie również odpowiednia na zorganizowanie m.in.: impreza urodzinowa Szczecinchrzciny Szczecinsylwester Szczecin albo studniówka w Szczecinie.