Poprawiny

POPRAWINY W LILA PARK ATRAKCYJNA OFERTA

Ślub to okazja do spotkań z rodziną, która mieszka w różnych zakątkach kraju, a poprawiny to możliwość przedłużenia wspólnie spędzonego czasu.

POPRAWINY SZCZECIN W OGRODZIE LUB LOKALU

Mija stres i napięcie związane z dopilnowaniem wszystkiego. Para Młoda, świadkowie, rodzice w dniu wesela musieli trzymać fason. Poprawiny to świetna okazja do zrelaksowania się i zabawy, powspominania ważnych chwil.  Centrum Lila Park organizuje poprawiny w formie grilla i obiadu, wewnątrz i na zewnątrz lokalu.

To sprawdzony sposób na spędzenie czasu w miłej atmosferze. Cennik i szczegóły dostępne podczas spotkania informacyjnego. Zapraszamy!

Jeśli szukasz miejsca na garden party grill Szczecin – nie mogłeś lepiej trafić! Inne domy weselne Szczecin nie mogą pochwalić się tak przepięknym i wyjątkowym miejscem, jak my. Pomożemy Ci wyprawić piękny ślub w ogrodzie Szczecin lub wesele w namiocie Szczecin. Posiadamy ogromne doświadczenie w „Szczecin organizacja wesel”, dzięki czemu zaproponujemy Ci najlepsze zespoły weselne Szczecin, a Twoje oczy zachwyci piękna dekoracja sali weselnej Szczecin. Po udanej zabawie weselnej wyprawimy także poprawiny z grillem Szczecin, które na długo zostaną w pamięci zaproszonych gości. Zapraszamy do kontaktu.

  • wynajęcie sali bankietowej lub restauracji na wyłączność;
  • organizacja imprezy towarzyskiej w zamkniętym gronie, spotkania biznesowego, konferencji, szkolenia, uroczystości rodzinnej lub innej imprezy okolicznościowej:
  • catering – szeroki wybór smacznych gotowych posiłków w przystępnych cenach:

Nasze wersje poprawin

Poniżej przedstawiamy różne wersje poprawin.
Poprawiny Obiad

Poprawiny Obiad z Grillem

Poprawiny Obiad z Grillem i Alkoholem