Organizacja konferencji

ORGANIZACJA KONFERENCJI

KONFERENCJE W SZCZECINIE POLECAMY

ATRAKCYJNA SALA KONFERENCYJNA SZCZECIN

Dla potrzeb Naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość wynajęcia sali konferencyjnej w kompleksie Lila Park w Szczecinie. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej formy usługi, warto już teraz się do nas odezwać i ustalić odpowiedni termin. Z naszej strony możemy zapewnić profesjonalną obsługę oraz wszystkie niezbędne przedmioty oraz napoje i drobne przekąski.

SZKOLENIA I KONFERENCJE SZCZECIN

Dla zainteresowanych dłuższym pobytem, możemy zapewnić pokoje, w których wygodnie i komfortowo będą mogli się zatrzymać. Profesjonalna obsługa zadba, o to aby Klientom niczego nie brakowało. W razie indywidualnych potrzeb dotyczących konferencji, również jesteśmy na nie otwarci. Zapraszamy do rezerwacji terminów.

WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ W SZCZECINE

Możemy zapewnić, że pobyt w Lila Park nie będzie dla Państwa nudny. Nawet jeżeli czeka Was służbowa konferencja, warto odwiedzić naszą salę. Uświadczycie tutaj Państwo miłej i pomocnej, zorientowanej na potrzeby Gości obsługi, dobrego jedzenia, starannie przyrządzanego oraz eleganckiego jednak nie przytłaczającego wystroju pomieszczenia.