Bale i uroczystości

BALE SZCZECIN PROFESJONALNA ORGANIZACJA

UROCZYSTE BALE W LILA PARK SZCZECIN

Bal to zabawa taneczna. Zazwyczaj cechuje się poważnym, uroczystym charakterem. Są uroczystościami odbywającymi się wieczorami, potrafiącymi trwać do późnych godzin nocnych. Istotnym elementem balu jest taniec towarzyski. Obecnie najpopularniejsze bale odbywają się w Sylwester, Andrzejki oraz na 100 dni przed egzaminem dojrzałości. W sali Lila Park organizujemy bale na każdą z wymienionych okazji. Ponadto, jak impreza urodzinowa w Szczecinie, to tylko z nami! Organizujemy niezapomniane osiemnastki Szczecin!

NOWY ROK HUCZNIE WITAMY W SZCZECINIE

Zapraszamy Państwa na organizowany co roku bal sylwestrowy w Szczecinie. Pożegnajmy Stary Rok i powitajmy Nowy podczas uroczystej zabawy w naszej sali. Przewidujemy wiele atrakcji, dzięki którym nikt nie będzie się nudził. Nasz DJ zapewnia najlepszą muzykę, więc podpieranie ścian nikomu nie grozi. Specjalnie przygotowane menu przez naszą załogę tylko wzmocni efekt dobrej zabawy i samopoczucia.

NOC ANDRZEJKOWA W LILA PARK SZCZECIN

W Andrzejki nasz lokal zamieni się w miejsce pełne magii i wróżb. Chyba każdy z nas chciałby czasem odkryć tajemnice tego, co czeka nas w przyszłości. Warto spędzić noc Andrzejkową w naszej sali Lila Park w Szczecinie. Oferujemy klimatyczną, nastrojową muzykę oraz doskonale smakujące potrawy przygotowane specjalnie na tą okazję.

NOC NA 100 DNI PRZED MATURĄ W SZCZECINIE

Egzamin dojrzałości to pierwszy poważny sprawdzian tego czego nauczyliśmy się przez wszystkie szkolne lata. Jest też swoistego rodzaju inicjacją. Nie bez powodu mówi się właśnie o dojrzałości z nim związanej. Warto przed maturą wziąć udział w uroczystym balu spędzonym wspólnie z koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy. Lila Park to świetna sala na studniówkę Szczecin i oferuje wiele atrakcji dla maturzystów. Wszystko po to, aby zaszaleć tej nocy, a resztę sił spożytkować na naukę do zbliżającego się egzaminu. Organizujemy także takie imprezy jak bal ośmioklasisty Szczecin, absolutorium w Szczecinie lub połowinki Szczecin.

Interesują Cię sale bankietowe w Szczecinie? Zorganizujemy Twoje przyjęcie weselne Szczecin lub inne ważne uroczystości – komunie Szczecin, sprawdź także nasz cennik chrzcin w Szczecinie. Najlepsze imprezy integracyjne w Szczecinie zorganizujesz właśnie u nas!

Oferta uroczystych bali w Lila Park

Bal sylwestrowy

Bal Andrzejkowy

Bal Karnawałowy

Bale Studniówkowe

Połowinki