Organizacja szkoleń

ORGANIZACJA SZKOLEŃ

ZORGANIZUJEMY SZKOLENIE W SZCZECINIE

SZKOLENIA SZCZECIN SALA LILA PARK

Profesjonalna sala przygotowana do przeprowadzania szkoleń dla pracowników. Jest nowocześnie wyposażona w sprzęty elektroniczne ułatwiające i uatrakcyjniające prelekcje. Dodatkowo wyróżnia ją duża przestrzeń oraz dobra akustyka, dzięki której głos prowadzącego prawidłowo dociera do słuchaczy. W czasie przerw uczestnicy mogą odpocząć i spróbować serwowanych przez naszą obsługę napojów.

CIEKAWE SZKOLENIA TYLKO U NAS

Zapraszamy do rezerwacji terminów w Lila Park. Możemy zaoferować atrakcyjne warunki organizacyjne dla osób zainteresowanych wynajmem sali szkoleniowej. Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty noclegowej. Idealnie sprawdza się ona przy konferencjach trwających nawet kilka dni. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zakładki Kontakt.

SZKOLENIOWA SALA KONFERENCYJNA

Zdajemy sobie sprawę, jak męczące i nudne może okazać się zwyczaje szkolenie, dodatkowo prowadzone w pomieszczeniu, którego wygląd nie budzi żadnych emocji, albo budzi, ale tylko te negatywne. Nasza sala jest od tego wolna. Możemy pochwalić się naprawdę atrakcyjnym wystrojem, pobudzającym ciekawość i zainteresowanie.