Wesele w namiocie Szczecin

PRZYJĘCIE WESELNE W NAMIOCIE

Wesele w plenerze to dokonały pomysł na letnie przyjęcie. Świeże powietrze i dokonała muzyka to wręcz idealne połączenie. Pomyślność takiej uroczystości w dużym stopniu zależy od pogody. Nawet w lecie mogą trafić się chłodne, deszczowe dni. W takiej sytuacji na ratunek przychodzi namiot weselny, który wydaje się idealną opcją. Dawniej decydowano się na takie rozwiązanie, ponieważ niewiele miejsc oferowało możliwość organizacji przyjęcie weselnego. Taki obiekt można było z powodzeniem rozstawić na podwórku i cieszyć się swobodną zabawą do białego rana. Obecnie wiele par decyduje się na wynajęcie namiotu, który prezentuje się niezwykle elegancko oraz szykowanie. Czego spodziewać się w trakcie imprezy w plenerze? Czy warto zrezygnować z sali weselnej na rzeczy namiotu? Przekonaj się razem z nami!

SLUB W NAMIOCIE SZCZECIN – KIEDY ORGANIZOWAĆ TAKIE PRZYJĘCIE?

Na hasło „Ślub w plenerze” w naszej głowie od razu pojawia się spotkanie gości i Młodej Pary w porze letniej. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Ślub w namiocie można ze spokojem urządzić wiosną lub jesienią. Ściany obiektu są odporne na działania wiatru oraz deszczu, a także istnieje możliwość ich całkowitego zamknięcia. W przypadku naprawdę niskich temperatur do środka namiotu dostarcza się specjalnie grzybki, które zapewniają ogrzewanie gazowe. Są one nie tylko praktyczne, ale też estetyczne przez co ładnie prezentują się na fotografiach z przyjęcia.

Z kolei w porze letniej nie należy obawiać się o nadmierne przegrzanie wnętrza pomieszczenia. Jest ono wykonane z materiału, który doskonale odbija promienie słoneczne i zapobiega wystąpieniu efektu szklarni. Przy wyjątkowy wysokich temperaturach można wykorzystać możliwość klimatyzacji lub całkowicie podnieść ściany namiotu.

IMPREZA W NAMIOCIE SZCZECIN – NAJLEPSZE MIEJSCE NA WESELE

Samo wynajęcie namiotu to dopiero początek organizacji wesela. Należy zadbać też o całą infrastrukturę, która jest niezbędna, aby móc zorganizować niezwykłe przyjęcie weselne. Mowa tu o toaletach, cateringu czy obsłudze kelnerskiej. Ważny jest też dostęp do prądu oraz możliwość swobodnego dojazdu oraz zaparkowania auta. Teren, na którym rozstawi się namiot powinien być równy i możliwie jak najbardziej płaski. Namiot może stanąć nawet w przydomowym ogrodzie, ale wtedy należy samodzielnie zadbać o wszelkie dodatkowe potrzeby. Dostępnych jest wiele miejsc, które mogą zaoferować Ci niezbędne zaplecze. Może to być sala weselna z dużym ogrodem czy zabytkowy dworek, który udostępni swoje wnętrze gościom weselnym.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NIETYPOWEGO MIEJSCA NA WESELE?

Wesele garden party Szczecin to doskonały wybór, szczególnie w trakcie sezonu weselnego. W tym gorącym okresie pomiędzy majem, a wrześniem bardzo trudno jest zarezerwować przestronną i estetyczną salę weselną. Natomiast wynajęcie namiotu nie powinno stanowić problemu nawet pomimo faktu, że jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie.

Szczecin organizacja wesel pod namiotem to też doskonała opcja w przypadku bardzo rozbudowanej listy gości. Zazwyczaj są to duże obiekty, które są w stanie pomieścić wiele osób przy zachowaniu komfortu i przestrzenności. Dają też szerokie pole do popisu pod względem aranżacji. W takim przypadku można zdecydować się na eleganckie, okrągłe stoliki, które zazwyczaj zajmują więcej miejsca. Znajdzie się też miejsce na słodki kącik oraz miejsce do zabawy dla najmłodszych. Ślub w plenerze Szczecin zorganizowany w namiocie to także możliwość podzielenia wnętrza na parkiet taneczny oraz miejsce do zjedzenia posiłku oraz zaznania chwili oddechu po szalonych popisach tanecznych. Większość hal wyposażona jest w nagłośnienie, a także scenę dla DJ’a lub zespołu. Wysoki sufit pozwala na udekorowanie wnętrza płachtami materiału, girlandami czy lampionami. Takie rozwiązanie z pewnością wprowadzi gości w romantyczny nastrój.

PRZYJĘCIE POD NAMIOTEM – O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ W TRAKCIE TAKIEGO ŚLUBU?

To nietypowe miejsce na wesele wymaga wcześniejszej organizacji poszczególnych elementów przyjęcia. Są nimi między innymi:

  1. Parkiet do tańca – przed organizacją wesela należy powiadomić organizatorów i finalnej liczbie gości. Taka informacja pozwoli im na zorganizowanie przestrzeni tak, aby parkiet do tańca był wystarczająco duży i znajdował się w odpowiednim miejscu wewnątrz hali.
  2. Catering i obsługa gości – to bardzo ważne aspekty, o które należy zadbać w trakcie organizacji przyjęcia. Najczęściej trzeba je zorganizować we własnym zakresie. Wynajmując firmę cateringową koniecznie upewnij się, że jedzenie, które trafi na talerze gości będzie ciepłe. Obowiązkowo należy też zadbać o elegancką zastawę stołów. Decydując się na organizacje swojego przyjęcia w naszym Centrum Bankietowym, to my zadbamy o te rzeczy. Wystarczy, że dokonasz wyboru konkretnej opcji menu, a my będziemy mogli zająć się resztą. Z nami masz pewność, że jedzenie będzie ciepłe oraz wyjątkowo smaczne. Zapewnimy też stołu oraz wygodne krzesła. Z pewnością możesz nam zaufać.
  3. Komfort weselników – koniecznie poinformuj gości o pomyśle wesela w plenerze. Zadbaj o to, aby goście wyposażyli się w wygodne obuwie oraz postaraj się zabezpieczyć przyjęcie przez owadami. Kameralne wesele Szczecin powinno posiadać miejsce dla gości palących oraz dostępność do parkingu. Z pewnością zależy Ci na wygodzie gości.

WESELE W NAMIOCIE W NASZEJ OFERCIE!

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego Centrum Bankietowego. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w okolicy, gdzie zorganizujesz poprawiny z grillem Szczecin. Nasza elegancka dekoracja sali weselnej Szczecin sprawi, że Twoi goście na długo zapamiętają ten piękny i wyjątkowy dzień. Lokal na poprawiny Szczecin, który do nas należy oferuje także Szczecin zespoły weselne, które zadbają o doskonałą atmosferę podczas zabawy i zachęci gości do tańca do białego rana. Podobnie jakRadisson Szczecin wesele, zadbamy o bezproblemowy przebieg uroczystości oraz zajmiemy się wszelką organizacją. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów to dla nas absolutny priorytet. Dołożymy wszelkich starań, aby dzień waszego ślubu i wesela był niezapomniany. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i przekonaj się co jeszcze możemy Ci zaoferować. Z pewnością nie będziesz zawiedziony! Czekamy na Ciebie już dziś!