Bale Studniówkowe

STUDNIÓWKA SZCZECIN

IMPREZA NA 100 DNI PRZED MATURĄ W LILA PARK

ORGANIZACJA STUDNIÓWEK SZCZECIN

Zabawa studniówkowa to niezapomniane przeżycie dla każdego maturzysty. Wieczór ten musi mieć elegancką oprawę pod każdym względem. Nasze Centrum Bankietowe Lila Park jest wręcz stworzone do organizacji tego typu imprezy. Atrakcyjne położenie w malowniczej lokalizacji przy granicy polsko–niemieckiej, piękna klimatyzowana sala mogące pomieścić ponad 300 osób, wyśmienity catering – wszystko to nie tylko dodaje prestiżu, ale sprawia, że jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka – studniówka, pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia.

SCENARIUSZ BALU

Studniówkę poprzedzają miesiące przygotowań, wybór wspaniałych kreacji, tworzenie scenariusza przyjęcia, które na całe życie pozostanie w pamięci jego uczestników. Dlatego też oprawa balu, miejsce, w którym się on odbędzie, jest przedmiotem wyboru dokonywanego ze szczególną dokładnością. Bal rozpoczyna się toastem wznoszonym szampanem. Pierwszym tańcem jest polonez, który tańczą maturzyści z zaproszonymi osobami towarzyszącymi. Goście poczują się u nas naprawdę wyjątkowo.

Oferujemy Państwu doskonałą obsługę, szeroki wachlarz umiejętności, zarówno kulinarnych, jak i organizacyjnych. Zapewniamy oprawę muzyczną oraz pokaz profesjonalnej pary tanecznej. Wykorzystujemy ogromną przestrzeń dookoła lokalu, na przygotowanie fantastycznych atrakcji, dla przebywających u nas gości takich jak pokaz sztucznych ogni, ognisko, pieczonego prosiaka itp. Zapewniamy transport dla grup zorganizowanych oraz nocleg dla 86 osób.

ATRAKCYJNA OFERTA DLA SZKÓŁ W SZCZECINIE

Mając do zaoferowania tak atrakcyjny lokal, pragniemy Państwa zaprosić do organizacji Balów Studniówkowych, gwarantując jednocześnie ich wysoki poziom przy atrakcyjnej cenie. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą jesteśmy do Państwa dyspozycji.

SALA NA STUDNIÓWKĘ SZCZECIN I NIE TYLKO

Z nami zorganizujesz nie tylko bankiety w Szczecinie. Nasza sala ślubna Szczecin pozostaje do Państwa dyspozycji, nawet jeśli chcą Państwo zorganizować bal absolutoryjny w Szczecinieprzyjęcia komunijne SzczecinSzczecin bal ośmioklasisty, czy też bal sylwestrowy Szczecin.

  • WYNAJĘCIE SALI BANKIETOWEJ LUB RESTAURACJI NA WYŁĄCZNOŚĆ;
  • ORGANIZACJA IMPREZY TOWARZYSKIEJ W ZAMKNIĘTYM GRONIE, SPOTKANIA BIZNESOWEGO, KONFERENCJI, SZKOLENIA, UROCZYSTOŚCI RODZINNEJ LUB INNEJ IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEJ
  • CATERING – SZEROKI WYBÓR SMACZNYCH GOTOWYCH POSIŁKÓW W PRZYSTĘPNYCH CENACH