Urodziny i jubileusze

URODZINY I JUBILEUSZE SZCZECIN

Urodziny to zawsze wyjątkowy dzień, który chcemy uczcić w specjalny sposób. Są takie okazje, o których zapomnieć nie sposób, a ich celebracja jest wręcz naszym obowiązkiem. Bez względu na to czy jest to „osiemnastka” czy okrągły jubileusz bardzo chętnie pomożemy Państwu w organizacji odpowiedniego przyjęcia. Centrum Bankietowe Lila Park zajmuje się organizują wszelkiego rodzaju imprez urodzinowych. Posiadamy bardzo dogodny lokal, który idealnie pomieści nawet 200 osób. Dysponujemy noclegiem dla 86 osób oraz parkingiem. Nasza oferta jest więc idealna na zorganizowanie u nas przyjęcia marzeń. Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem przygotowań do tak ważnego dnia? O jakich elementach imprezy nie można zapomnieć?

IMPREZA URODZINOWA SZCZECIN – OD CZEGO ZACZĄĆ?

Pierwsza rzecz, którą należy zrobić to wyznaczenie terminu przyjęcia urodzinowego. Najlepszym wyborem będzie weekend, a konkretnie sobota. Większość gości pracuje w ten dzień znacznie krócej lun nawet wcale, dlatego nie będzie problemu z ich przybyciem. Dodatkowo niedziela będzie doskonałą okazją na odespanie i odpoczynek po zabawie do samego rana. Jeżeli zależy Ci na piątkowym przyjęciu urodzinowym postaw na późniejszą godzinę. Daj gościom czas na spokojny powrót z pracy i przygotowanie się do uroczystości. Niedziela jest doskonała do organizacji urodzin lub jubileuszu w formie popołudniowego grilla lub pikniku. Na takim spotkaniu atmosfera jest znacznie bardziej luźna i swobodna. Twój wybór powinien być podyktowany Twoimi indywidualnymi preferencjami.

Taka sama sytuacja dotyczy sporządzenia listy gości. Jeżeli organizujesz przyjęciu urodzinowe Szczecin, jest to jedna z pierwszych rzeczy, które należy sporządzić. Ilość gości zależy od Twoich możliwości finansowych, organizacyjnych oraz po prostu od tego z kim chciałbyś świętować ten wyjątkowy dzień. Pamiętaj, że goście powinni zostać poinformowani o dacie przyjęcie z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy będą modli zarezerwować termin, a ty zyskasz pewność, że zobaczysz ich na uroczystości.

PRZYJĘCIE URODZINOWE SZCZECIN – JAKIE DEKORACJE WYBRAĆ?

Estetyczne dekoracje przyjęcia to klucz do dobrego samopoczucia i zabawy gości. Balony to gadżety przeznaczone nie tylko dla dzieci. Organizacja urodzin wymaga przygotowania wnętrza do celebracji tak ważnego dnia. Ozdoby należy wybrać tak, aby pasowały do miejsca imprezy. Może to być restauracja, sala bankietowa w Szczecinie czy po prostu w przydomowym ogrodzie. Zadbaj o organizacje stołu oraz ciekawe miejsce do zdjęć. Urodziny w Szczecinie to okazja warta uwiecznienia na fotografiach.

URODZINOWE ATRAKCJE W SZCZECINIE – JEDZENIE, JAKO WAŻNY ELEMENT IMPREZY URODZINOWEJ

Na urodzinowym stole powinny gościć smaczne dania główne, przekąski, napoje i desery, lecz także najważniejszy tego dnia pyszny i fantazyjny tort urodzinowy, który wywoła radość na Państwa twarzy. Organizujemy przyjęcia urodzinowe nie tylko w tradycyjnym stylu, lecz również imprezy plenerowe w formie garden party, pikniku, grilla, ogniska z pieczonym prosiakiem, gdyż nasz ogród jest do tego stworzonym wręcz miejscem. Lila Park to nie tylko lokal na urodziny Szczecin. Zorganizujesz u nas także sylwester w Szczecinieprzyjęcie komunijne Szczecin czy bal ośmioklasistów w Szczecinie.

Oferujemy Państwu doskonałą obsługę, szeroki wachlarz umiejętności, zarówno kulinarnych, jak i organizacyjnych. Oferujemy oprawę muzyczną oraz pokaz profesjonalnej pary tanecznej. Wykorzystujemy ogromną przestrzeń dookoła lokalu i restauracji, na przygotowanie fantastycznych atrakcji, dla przebywających u nas gości takich jak pokaz sztucznych ogni, ognisko, pieczonego prosiaka itp. Zapewniamy transport dla grup zorganizowanych. Nasza sala weselna Szczecin pozwala na organizacje takiego przyjęcia jak osiemnaste urodziny Szczecin.

OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE – NASZE USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W celu ustalenia terminu przyjęcia i omówienia szczegółów spotkania prosimy Państwa o kontakt. Centrum Bankietowe Lila Park zadba o to, aby znaleźli Państwo wszystko, co konieczne do zapewnienia znakomitego nastroju i nadania ważnym chwilom uroczystego i niepowtarzalnego stylu. Pomożemy Państwu znaleźć pomysły na swoje połowinki Szczecin i wiele więcej. Wspólnie wcielimy je w życie.

Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę, przy dobrej muzyce. Imprezę urodzinową uświetnić może niezapomniany pokaz sztucznych ogni lub inne wymyślne atrakcje na życzenie Klienta. Dzieciom zorganizujemy niezapomnianą zabawę z klaunem. Możesz zorganizować u nas zarówno Szczecin chrzciny jak i imprezy firmowe w Szczecinie, ponieważ potrafimy dopasować się do wymagań każdego klienta. Państwa satysfakcja i zadowolenie jest dla nas kwestią pierwszorzędną, dlatego chcemy zadbać o każdy, najmniejszy szczegół przyjęcia. Sala na studniówkę w Szczecinie lub absolutorium w Szczecinie to miejsce idealne dla Ciebie. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na organizacje przyjęcia marzeń właśnie u nas. Czekamy na Ciebie!