Wigilie firmowe

ORGANIZUJEMY WIGILIE SZCZECIN DLA PRACOWNIKÓW

UROCZYSTE WIGILIE SZCZECIN

Jeżeli zamierzają Państwo zorganizować uroczystą Wigilię dla swoich współpracowników, polecamy skorzystać z oferty sali Lila Park. Dysponujemy pełny zapleczem, dzięki któremu jesteśmy gotowi zorganizować taką uroczystość. Nasza sala bankietowa jest wyjątkowo przestronna, pomieści pracowników nawet większych firm. Zadbamy też o to, aby panująca w tym okresie atmosfera Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się wszystkim naszym Gościom.

DWA WARIANTY MENU

Przygotowaliśmy dwie opcje organizacyjne dotyczące Wigilii dla pracowników. Różnią się nieznaczenie od siebie w kilku szczegółach. Obie jednak są atrakcyjne dla naszych Gości. Obsługa Lila Park zadba o wszystkie aspekty, tak aby chwile spędzone wspólnie były miłe i serdeczne, co jest niezwykle ważne nie tylko w okresie świątecznym.

TRADYCYJNE POLSKIE DANIA WIGILIJNE

Specjalizujemy się w tradycyjnej polskiej kuchni dlatego, też na Wigilii organizowanej w sali Lila Park uświadczycie Państwo obecności rodzimych przysmaków. Pojawią się specjały doskonale znane z rodzinnych uroczystości, w których co roku uczestniczymy.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zorganizowania uroczystego posiłku w naszym lokalu.

NASZE WARIANTY MENU

Poniżej przedstawiamy różne warianty menu na wigilię firmową:
Wigilia - wariant I menu

Wigilia - wariant II menu