Imprezy z grillem

IMPREZA PLENEROWA

IMPREZA PLENEROWA W LILA PARK ATRAKCYJNA OFERTA

IMPREZA Z GRILLEM SZCZECIN TYLKO W LILA PARK

Atrakcyjna oferta organizacji imprezy w plenerze Szczecin połączonej z robieniem grilla. Zapraszamy wszystkich gości do wzięcia w niej udziału. W wolny, ciepły i słoneczny dzień nic tak nie poprawia humoru jak zapachy unoszące się znad rozgrzanych grilli. Wszystkich amatorów smaku grillowanego mięsa, warzyw, itp. połączonych z konsumpcją smacznego, zimnego piwa lub innych napojów serdecznie zapraszamy do zorganizowania takiej imprezy, właśnie w Lila Park. Nasz ogród jest odpowiednio przystosowany do tego typu przyjęć. Warto spędzić wieczór z rodzina i przyjaciółmi w naszym ogrodzie.

NAJLEPSZY GRILL SZCZECIN

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować garden party z grillem w Szczecinie – świetnie trafiłeś. Lila Park organizuje zarówno imprezy na sali, takie jak urodziny, wesela, imprezy integracyjne w Szczecinie itd. oraz zabawy na świeżym powietrzu. Wyprawisz u nas niezapomniane wesele w plenerze Szczecin, podczas którego wspólnie z gośćmi będziecie mogli rozpalić ognisko oraz zrobić sobie cudowne zdjęcia na tle polany. Nasz piękny ogród wyróżnia nas spośród imprezowych miejsc w naszym mieście. Inne sale weselne Szczecin nie mogą pochwalić się tak wyjątkowym miejscem, jak my. Wyprawiamy w nim wiele imprez masowych, między innymi poprawiny z grillem w Szczecinie

IMPREZA W PLENERZE SZCZECIN

Każdy z nas uwielbia zabawy na świeżym powietrzu. Czasem warto wyjść z domu i spędzić czas na łonie natury wraz z najbliższymi. Obowiązkowym punktem takich zabaw jest grill, lub palenisko. Jednak należy pamiętać, że ogniska można rozpalać wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego! Organizując wspaniałą zabawę w Lila Park nie ma tego kłopotu. Zajmiemy się wszystkim, od przygotowania pysznego cateringu, aż po sprzątanie. Zależy nam, byś mógł w pełni cieszyć się zabawą ze swoimi gośćmi, dlatego nasza kadra pracowników zadba o każdy najmniejszy detal przyjęcia, również o drewno do ogniska. Gwarantujemy, że przepiękna okolica naszej sali wzbudzi zachwyt każdego. Zielona polana z miejscem na grilla sprawi, że Twoje przyjęcie plenerowe będzie jedyne w swoim rodzaju. Jednocześnie łatwo do nas dojechać. Otaczają nas również lasy, dzięki którym przyjęcie nabierze niebywale klimatycznego i prywatnego charakteru. Sprawi to, że Twoja impreza plenerowa będzie zupełnie wyjątkowa i na długo zapadnie w pamięci zaproszonym gościom. Warto dodać, że po naszej stronie może być również jedzenie. Nasz przepyszny catering zasmakuje nawet najbardziej wymagającym gościom. Niezależnie od preferencji dietetycznych – stworzymy wyjątkowy jadłospis dopasowany do każdego. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz kilka rodzajów menu, w zależności od specyfiki przyjęcia. Wyróżnia nas indywidualne podejścia do klienta, które sprawi, że Twoja impreza będzie jedyna w swoim rodzaju. Dołożymy wszelkich starań, by Twoja zabawa plenerowa odbyła się w cudownej i beztroskiej atmosferze. Wszystkie organizowane u nas imprezy są zamknięte, co tworzy wyjątkowy i prywatny klimat przyjęcia. Proponujemy również inne atrakcje, o których możesz przeczytać na naszej stronie internetowej. Są to na przykład pokazy sztucznych ogni, które zdecydowanie podkreślą wyjątkowy charakter zabawy.

PRZYJĘCIA W LILA PARK

Pragniemy zaznaczyć, że Lila Park jest fantastycznym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół zabawy, dzięki czemu zyskaliśmy grono stałych klientów, którzy wybierają nas do organizacji coraz to innych imprez. Nasze ogromne doświadczenie w tej dziedzinie codziennie pomaga wyprawiać nam najlepsze przyjęcia! Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług. Warto dodać, że w naszej ofercie znajduje się również fantastycznie wyposażona sala. Znajdziecie w niej najlepszy sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Ponadto, wynajmiesz u nas pokoje dla swoich gości. Ze swojej strony zapewniamy również monitorowany, duży parking oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

NASZE WARIANTY IMPREZ Z GRILLEM

Poniżej przedstawiamy różne warianty menu na wigilię firmową:
Wariant I

Wariant II