Wieczory panieńskie

PEŁEN WRAŻEŃ WIECZÓR PANIEŃSKI W SZCZECINIE

WIECZÓR PANIEŃSKI W LILA PARK

Kiedy w życiu kobiety przychodzi czas na podjęcie tak ważnej decyzji jak zawarcie związku małżeńskiego, szczególnie trzeba uczcić ostatnie chwile w stanie wolnym. Przychodzi wtedy pora na wzięcie udziału w wieczorze panieńskim. Tradycyjne przyjęcie na którym spotykają się przyszła Panna Młoda wraz z przyjaciółkami musi wywrzeć pozytywne wrażenia. W końcu zostaną zapisane na długo w jej pamięci.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Lila Park jest dobrym pomysłem na zorganizowanie właśnie takiego wieczoru panieńskiego. Zadbamy, aby cała organizacja przebiegła prawidłowo, a zabawa okazała się udana i niezapomniana. Nasza sala położona jest na obrzeżach miasta, dlatego też można w tym miejscu oderwać się od zgiełku panującego w centrum. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia lokalu na wyłączność, co zapewnia większe bezpieczeństwo i lepsza zabawę podczas wieczoru panieńskiego.

WIELE ATRAKCJI DLA KOBIET

Dla Panny Młodej oraz jej towarzyszek nasz barman przygotuje specjalne, kolorowe drinki. Będą to kompozycje typowo kobiece. Dodatkowo zainteresowane Panie mogą własnoręcznie przyrządzić drinki pod czujnym okiem naszego barmana. Na miejscu będzie czekać na Pannę Młodą i pozostałe Panie profesjonalna obsługa Lila Park. Zadbają o to, aby wszystkie bawiły się komfortowo. A dla chwili wytchnienia zapraszamy do naszego ogrodu, gdzie można poczuć świeże powietrze, dalekie od tego z centrum miasta. W razie życzeń indywidualnych jesteśmy otwarci na propozycje.