Konferencje szkolenia

Sala konferencyjna w Szczecinie zapraszaOferujemy salę na szkolenia w Szczecinie

Sala Lila Park wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zajmuje się organizacją różnorodnych konferencji i szkoleń. Dysponujemy profesjonalną salą, zaopatrzoną we wszystkie niezbędne w tej sytuacji udogodnienia. Posiadamy także i wieloletnie doświadczenie przy organizacji podobnych przedsięwzięć. Możemy zapewnić, że zaplanowane konferencje i szkolenia mające miejsce w Lila Park przebiegną w spokoju oraz miłej atmosferze, dzięki której lepiej się pracuje.

Sala Lila Park miejscem szkoleń

Dzięki konferencji zorganizowanej w sali Lila Park Państwa pracownicy będę zmotywowani do pracy, a co za tym idzie zwiększy się ich efektywność. Natomiast to prowadzi do zadowolenia pracodawcy. Warto już dziś o to zadbać i zarezerwować termin w naszej sali konferencyjno-szkoleniowej.  Zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia w Szczecinie w Lila Park

Szkolenia pracownicze to ważny aspekt, o który musi zatroszczyć się pracodawca. Możemy zaoferować przestronną salę, do której Państwa pracownicy będą chcieli powracać. W przerwie serwujemy aromatyczne napoje ciepłe, napoje zimne, które skutecznie orzeźwią oraz przekąski. Koniec z nudnymi szkoleniami, gdzie uczestnicy przysypiają znudzeni. Atrakcyjny wystrój z pewnością będzie sprzyjał aktywnemu udziałowi w konferencji.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina