Poprawiny

Poprawiny w Lila Park atrakcyjna oferta


Imprezy Lila Park 01
Imprezy Lila Park 04
Imprezy Lila Park 07
Imprezy Lila Park 08
Imprezy Lila Park 10
Imprezy Lila Park 13
Imprezy Lila Park 16
Imprezy Lila Park 17
Imprezy Lila Park 19
Imprezy Lila Park 12
Lila Park Szczecin


Poprawiny Szczecin w ogrodzie lub lokalu

Ślub to okazja do spotkań z rodziną, która mieszka w różnych zakątkach kraju, a poprawiny to możliwość przedłużenia wspólnie spędzonego czasu. Mija stres i napięcie związane z dopilnowaniem wszystkiego. Para Młoda, świadkowie, rodzice w dniu wesela musieli trzymać fason. Poprawiny to świetna okazja do zrelaksowania się i zabawy, powspominania ważnych chwil.  Centrum Lila Park organizuje poprawiny w formie grilla i obiadu, wewnątrz i na zewnątrz lokalu.

To sprawdzony sposób na spędzenie czasu w miłej atmosferze. Cennik i szczegóły dostępne podczas spotkania informacyjnego. Zapraszamy!


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina