Urodziny i jubileusze

Przyjęcie urodzinowe lub imieninowe Szczecin


Imprezy Lila Park 01
Imprezy Lila Park 04
Imprezy Lila Park 05
Imprezy Lila Park 08
Imprezy Lila Park 09
Imprezy Lila Park 10
Imprezy Lila Park 11
Imprezy Lila Park 12


Urodziny i jubileusze Szczecin

Urodziny to zawsze wyjątkowy dzień, który chcemy uczcić w specjalny sposób. Są takie okazje, o których zapomnieć nie sposób, a ich celebracja jest wręcz naszym obowiązkiem. Bez względu na to czy jest to „osiemnastka” czy okrągły jubileusz bardzo chętnie pomożemy Państwu w organizacji odpowiedniego przyjęcia. Centrum Bankietowe Lila Park zajmuje się organizują wszelkiego rodzaju imprez urodzinowych. Posiadamy bardzo dogodny lokal, który idealnie pomieści nawet 200 osób. Dysponujemy noclegiem dla 86 osób oraz parkingiem.

Urodzinowe atrakcje w Szczecinie

Na urodzinowym stole powinny gościć smaczne dania główne, przekąski i desery, lecz także najważniejszy tego dnia pyszny i fantazyjny tort, który wywoła radość na Państwa twarzy. Organizujemy przyjęcia urodzinowe nie tylko w tradycyjnym stylu, lecz również imprezy plenerowe w formie garden party, pikniku, grilla, ogniska z pieczonym prosiakiem, gdyż nasz ogród jest do tego stworzonym wręcz miejscem.

Oferujemy Państwu doskonałą obsługę, szeroki wachlarz umiejętności, zarówno kulinarnych, jak i organizacyjnych. Oferujemy oprawę muzyczną oraz pokaz profesjonalnej pary tanecznej. Wykorzystujemy ogromną przestrzeń dookoła lokalu, na przygotowanie fantastycznych atrakcji, dla przebywających u nas gości takich jak pokaz sztucznych ogni, ognisko, pieczonego prosiaka itp. Zapewniamy transport dla grup zorganizowanych.

Obsługa na najwyższym poziomie

W celu ustalenia terminu przyjęcia i omówienia szczegółów spotkania prosimy Państwa o kontakt. Centrum Bankietowe Lila Park zadba o to, aby znaleźli Państwo wszystko, co konieczne do zapewnienia znakomitego nastroju i nadania ważnym chwilom uroczystego i niepowtarzalnego stylu.

Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę, przy dobrej muzyce. Imprezę urodzinową uświetnić może niezapomniany pokaz sztucznych ogni lub inne wymyślne atrakcje na życzenie Klienta. Dzieciom zorganizujemy niezapomnianą zabawę z klaunem.


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina