Bal absolutoryjny

BAL ABSOLUTORYJNY SZCZECIN

Absolutorium zwykło się świętować po ukończeniu pięknej przygody z nauką na uczelni wyższej. Jest to niezwykle wyjątkowa okazja, ponieważ odbywa się pomiędzy zdaniem wszystkich niezbędnych egzaminów, a obroną pracy licencjackiej lub magisterskiej. Uroczystości absolutoryjne to fantastyczna okazja do świętowania wspólnie ze wszystkimi osobami, które towarzyszyły nam w czasie nauki na uczelni. Ponadto, jest to jedyna w swoim rodzaju sposobność, by podziękować swoim wykładowcom, kolegom i koleżankom za wspólnie spędzone lata na uczelni. Najbardziej charakterystycznym elementem absolutorium jest podrzucanie w trakcie uroczystości biretów. Jest to symbol zakończenia studiów, dobrze znany z wielu filmów. Nasza sala bankietowa w Szczecinie będzie idealna do organizacji tego przyjęcia, do czego serdecznie zachęcamy.

UROCZYSTOŚCI ABSOLUTORYJNE – ABSOLUTORIUM SZCZECIN

Decydując się na organizację jakiegokolwiek przyjęcia w naszym lokalu masz szereg możliwości, w jaki sposób je wyprawić. W zależności od pory roku możesz zdecydować się na przyjęcia w plenerze. Posiadamy piękny ogród, w którym może zostać wyprawiona zarówno osiemnastka urodziny Szczecin, jak i wspomniane absolutorium. Zdecydowanie taka impreza na świeżym powietrzu zachwyci wszystkich zaproszonych gości i stworzy wyjątkowe wspomnienia z tego dnia. Należy również wspomnieć o naszej bogatej ofercie cateringowej. Istnieje u nas ogromny wybór wykwintnych dań. Zapewniamy, że każdy odnajdzie w menu coś dla siebie. Jesteśmy w stanie organizować przyjęcia z cateringiem na naprawdę wysokim poziomie. Przygotowując zestaw potraw zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne życzenia naszych klientów. Jest dla nas niezwykle ważne, by wszyscy byli zadowolenia z jakości i ilości przygotowanych przez nas posiłków. Nasza wyjątkowa sala pomieści aż do 300 gości! Sprawia to, że jest to zarówno idealny lokal na połowinki w Szczecinie, jak i wesele lub absolutorium. Ogromną uwagę przykładamy również do wystroju sali. Pragniemy, by każdorazowo podkreślał on wyjątkowy charakter uroczystości. Każda impreza jest jedyna w swoim rodzaju, a naszym celem jest wyeksponowanie tego. Jesteśmy przekonani, że zorganizowanie absolutorium w LilaPark to najlepsza możliwość. Nasza szeroka oferta obejmuje zarówno dekorację wnętrza, catering oraz możliwość organizacji zabawy w plenerze.

OFERTA LILAPARK

Organizacja absolutorium w LilaPark to decyzja, która niesie za sobą ogrom pozycji. Od ogromnego wyboru posiłków, po doskonałą oprawę muzyczną, wizualną oraz piękne wspomnienia. Nasza sala znajduje się w przepięknej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Pozwoli to na pełne wczucie się w zabawę i oderwanie od problemów życia codziennego. Jest to jedyna w swoim rodzaju oferta, która zachwyci wszystkich gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Możesz wynająć nasz lokal na urodziny w Szczecinie lub przyjęcie komunijne Szczecin. Oferowana przez nas sala na studniówkę w Szczecinie sprawdzi się równie dobrze jako miejsce na przyjęcia weselne szczecin oraz sylwester w Szczecinie. Od lat organizacja przyjęć okolicznościowych to nasza pasja, dlatego jeśli poszukujesz miejsca na imprezy firmowe w Szczeciniebal ośmioklasistów w Szczecinie lub Szczecin chrzciny – nie mogłeś lepiej trafić! W przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.