Chrzciny

Chrzciny w Szczecinie przygotujemy urzoczystość


LILA PARK CANDY BAR 16
LILA PARK CANDY BAR 17
LILA PARK CANDY BAR 19
LILA PARK CANDY BAR 20
LILA PARK CANDY BAR 24
LILA PARK CANDY BAR 8
LILA PARK CANDY BAR 9
Lila Park Wesele


Organizacja chrzcin Szczecin

Każdy rodzic chce zadbać o to, by dzień ochrzczenia nowego członka rodziny wypadł jak najlepiej i był prawdziwie celebrowany. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wymagającą uroczystością są chrzciny, dlatego nasze Centrum Bankietowe Lila Park zajmuje się ich organizacją, zdejmując przy tym ogromny ciężar z barków młodych rodziców.

Obsługa imprezy i zaplecze

Organizacja chrzcin w Centrum Bankietowym Lila Park obejmuje wynajem Sali, przygotowanie menu oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja, gustowny wystrój wnętrz, doświadczona obsługa i wyśmienite potrawy sprawiają, że Klienci chętnie decydują się powierzyć nam organizację chrzcin z dala od hałasu i ciągłego pośpiechu. Na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw, dozorowany parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Wykwintne menu

Zamysłem restauracji było połączenie najnowszych trendów przygotowania potraw z tradycyjnymi przepisami polskiej kuchni. Różnorodność składników i lokalnych specjałów gwarantuje jakość, naturalny skład i doskonały smak. Polecamy Państwu najlepsze potrawy do wyboru ze specjalnie przygotowanego menu oraz na życzenie serwujemy potrawy przygotowane według Państwa potrzeb.

Dbamy również o najmłodszych Gości oferując im specjalne menu. Jako dodatkową atrakcję dla dzieci w trakcie takiej rodzinnej uroczystości organizujemy zabawę z klaunem dla umilenia czasu. Gwarantujemy, że zorganizowane przez nas chrzciny zadowolą Państwa w stu procentach!


Każde wydarzenie czy przyjęcie organizowane w Centrum Bankietowym Lila Park może mieć charakter imprezy zamkniętej, w której centrum bankietowe oraz jego obsługa jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości.
Taka opcja gwarantuje maksymalną prywatność i intymność oraz niecodzienne wrażenia i niezatarte wspomnienia przeżytych chwil.
Współpracujemy z agencjami eventowymi oraz zespołami muzycznymi, mamy także możliwość zapewnienia transportu grupy dla osób, oraz zorganizowania każdej atrakcji o jakiej Państwo zamarzą. Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami takimi jak grill, ognisko, pokaz sztucznych ogni itp.

Lila Park

Nowoczesna sala weselna w Szczecinie

Organizacja wesel i imprez okolicznościowych

Imprezy firmowe w plenerze i integracyjne


Uwaga! +48 509 634 784
+48 660 476 696
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres Kościno 1A
72-002 Dołuje k. Szczecina
   

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.